Ariterm produkcija

Lejupielādēt PDF brošūru šeit.


Ariterm izstrādā, ražo un tirgo apsildes sistēmas, kuru pamatā ir gan atjaunojamā biodegviela, gan granulas, malka un šķelda. Lai klienti būtu droši, ka ir izvēlēts pareizais apsildes veids, Ariterm prioritāte ir kvalitatīvs un funkcionāls aprīkojums, kas kalpo ilgi. Tajā pašā laikā ieguldījums apkurē ar bioloģisko kurināmo atmaksājas ātrāk nekā citas kurināšanas metodes. Tālākajās lapās Ariterm piedāvā ieskatu savā produkcijā un zināšanās par vienkāršām un videi draudzīgām apkurināšanas metodēm privātmājās un komerciālajās ēkās.

Ariterm ir viens no vadošajiem biodegvielas apkures sistēmu ražotājiem Skandināvijā. Izstrāde un ražošana notiek Zviedrijā un Somijā — divās valstīs, kas pazīst aukstumu un zina, kā ar to cīnīties. Tas nozīmē, ka aprīkojums atbilst Ziemeļvalstu klimata prasībām. Ariterm lepojas ar gadsimtu senām tradīcijām, kas mijas ar radošumu un vēlmi būt priekšā videi nekaitīgu, efektīvu un funkcionālā ziņā drošu apsildes sistēmu jomā.

BIO apkures katli

Arimax bioenerģijas apkures katli un sistēmas ir izstrādātas apsildei īpaši ar kurināmo mājsaimniecībām. Mūsu produkcijas klāstā ietilpst plašs apkures katlu klāsts ar jaudu no 40 līdz 3000 kW un pilnībā nokomplektētas apkures sistēmas ar jaudu līdz 500 kW.

BIO degļi

Ariterm MultiJet bioloģiskais deglis ir piemērots dažāda veida bioloģiskajam kurināmajam. Deglī iespējams izmantot dažādas kvalitātes šķeldu, granulas un cita veida kurināmo.

Katlu mājas

Ir pieejami 3 veidi nokomplektētu katlu māju:

  • Šķeldas katlu mājas

    Ariterm šķeldas katlu mājas ir spēcīgas rūpnīcā izgatavotas apkures centrāles, kurās tiek izmantota šķelda. Tās ir pilnībā nokomplektētas ar visu nepieciešamo aprīkojumu apkures centrālei.
  • Granulu katlu mājas

    Ariterm granulu katlu mājas ir spēcīgas rūpnīcā izgatavotas apkures centrāles, kurās tiek izmantotas granulas. Tās ir pilnībā nokomplektētas ar visu nepieciešamo aprīkojumu apkures centrālei.
  • Kombinētās katlu mājas

    Ariterm kombinētās katlu mājas ir spēcīgas rūpnīcā izgatavotas apkures centrāles, kurās tiek izmantota šķelda. Tās ir pilnībā nokomplektētas ar visu nepieciešamo aprīkojumu apkures centrālei.