Finn–Elox Oy ir moderns uzņēmums ar elastīgu un uz klientu orientētu servisu, pateicoties vienkāršai organizācijas struktūrai.

Pateicoties nelielam kompānijas izmēram un elastībai, Finn-Elox spēj izstrādāt individuālus, īpaši klienta vajadzībām piemērotus risinājumus.

Finn-Elox jaunajā, speciāli būvētā ražotnē un noliktavā Finn-Elox nodrošina ārtru un uzticamu ražošanas procesu, kā rezultāts ir efektīvi, droši, videi draudzīgi, profesionāli testēti, no labākiem izejmateriāliem izgatavoti produkti.

Uzņēmuma misija ir augsta kvalitāte un zemas izmaksas klientam, ņemot vērā drošības un apkārtējās vides prasības.

Finn-Elox klientu vidū ir Valio Oy Somija: Piensaimniecība,Raskone Oy: auto apkopšana un 8000 citas mazākas firmas, kuras tiek apkalpotas ar tiešās pārdošanas organizācijas palīdzību.Starp tiem - transporta uzņēmumi, fermeri, būvniecības uzņēmumi, pārtikas ražošanas uzņēmumi, mežsaimniecības uzņēmumi.

Finn-Elox sadarbojas ar vadošiem Somijas ķīmiķiem. Viens no tiem ir Jans Nīlunds, kuram ir vairāk kā 20 gadu pieredze darbā ar jaunu ķīmisko savienojumu radīšanu un izpēti, kā arī pieredze koloīdās un virsmas zinātnes jomā, attīstot jaunus tehno-ķīmiskos produktus.