Partneriem

Baltic Sales Agency Somijas uzņēmumu eksporta projekta ietvaros piedāvā sadarbību Latvijas kompānijām, kas vēlas paplašināt savu biznesu un kļūt par šajā mājas lapā norādīto Somijas uzņēmumu pārstāvjiem Latvijā – sēdzot sadarbības līgumus, iegūt tiesības pārdot tehniskos produktus un iekārtas saviem klientiem Latvijā.

Baltic Sales Agency komanda sniegs Jums plašu tehnisko un mārketinga atbalstu, lai Jūsu bizness būtu veiksmīgs un sadarbība ar šeit norādītajiem Somijas uzņēmumiem, kas piedalās Somijas valdības līdzfinansētajā projektā - izdevīga.

Baltic Sales Agency komandai ir pieredze tehnisko produktu, iekārtu un tehnoloģisku risinājumu pārdošanā kopš 1990.gada. Šajā laikā esam nodrošinājuši līgumus (pasūtījumus) Baltic Sales Agency klientiem un sadarbības partneriem, par summu, kas pārsniedz 25,3 miljonus eiro.

Ja šajā mājas lapā neatradīsiet iekārtas, tehnoloģijas, tehnsikos produktus, kas Jūs interesē, lūdzu, sazinieties ar mums. Izmantojot Baltic Sales Agency pārstāvjus Somijā un mūsu personīgos kontaktus ar Somijas kompāniju īpašniekiem, nodrošināsim Jums vajadzīgo Somijas ražotāju atrašanu iespējami īsākā laikā.