Malkas skaldītājs

Lejupielādēt Pilkemaster PDF brošūru šeit.
Lejupielādēt Pilkemaster Smart PDF brošūru šeit.

Pilkemaster 36 HC — hidraulisks ķēdes motorzāģis
Baļķu turētājs papildaprīkojumā
Konveijers, kuru iespējams pagriezt sāniski
Ērta V formas padeves plate
Iespējama dalīta skaldīšana
Transporta šasija — vilkšanai ar vieglo automobili

Malkas apstrādes iekārta jūsu vajadzībām
Pilkemaster Evo ir otrās paaudzes malkas apstrādes iekārta.
Pateicoties tās izcilajam dizainam un daudzpusīgajai struktūrai, jums ir iespēja sakomplektēt malkas apstrādes iekārtu, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām. Ja vajadzības ar laiku mainās, jaunu aprīkojumu iespējams pievienot jebkurā laikā.

Ergonomika...
Pilkemaster Evo rāmis ir veidots tā, lai augstumu būtu iespējams pielāgot nepieciešamajiem izmēriem. Tas nozīmē, ka vadības kloķi un padeves plati iespējams noregulēt pareizajā augstumā, lai samazinātu slodzi uz rokām vai ķermeni. Baļķus uz padeves plates iespējams novietot ar vieglu roku kustību. Tos ātri un klusi sazāģē ķēdes motorzāģis, kas tiek ieeļļots automātiski. Pateicoties unikālajai patentētajai zāģa konstrukcijai, tas darbojas ātri un griešanai ir nepieciešams vien neliels spēks.

Jauni produkti
Pilkemaster 36 HC un 36 HC Lite
HC modeļa ķēdes motorzāģis darbojas ar hidrauliku un tam ir augstumā regulējams skaldīšanas cirvis. HC Lite modelim ir augstumā regulējams skaldīšanas asmens.

Ātra un jaudīga skaldīšana
Hidraulisko skaldīšanas jaudu un ātrumu Pilkemaster Evo 36 regulē automātiski atkarībā no koka izmēra un blīvuma. Tā skaldīšanas jauda ir 2–8 tonnas.

Jūs varat izvēlēties asmeni ar skaldīšanas režīmu 2/4 vai 2/6. Evo 36 modeļiem ir pieejams arī 2/8 režīms. Pateicoties unikālajai skaldīšanas sistēmai, jūs varat sazāģēt vairākus mazākus baļķus vienlaikus un saskaldīt tos vienā piegājienā.

Iekārtas operators var vienkārši noregulēt skaldīšanas asmens augstumu. Skaldīšanas gropes atvērtā uzbūve nodrošina, ka visas paliekas un skaidas nokrīt uz zemes.

Kluss un pagriežams konveijers
Pilkemaster Evo konveijera jaunā uzbūve nodrošina klusu darbību un vieglu pārvietošanu no apstrādes līdz transportēšanas punktam. Četrus metrus garo konveijeru var pagriezt sāniski, lai izbērtu malku, pat nepagriežot pašu iekārtu.

Daudzpusīgs un uzticams papildaprīkojums
Pilkemaster Evo ir iespējams aprīkot ar traktora piedziņu, iekšdedzes dzinēju vai elektromotoru. Tāpat ir iespējams arī kombinēt piedziņas sistēmas, ko var izdarīt gan rūpnīcā, gan pēc iegādes.

Iekārta ir aprīkota ar salokāmu konveijeru un balstu, kas atvieglo tās transportēšanu. Ceļu satiksmei piemēroto modeli var vienkārši transportēt arī ar vieglo automobili.

Modelim Pilkemaster Evo ir pieejams arī baļķu pacēlājs, kas uz padeves plates uzceļ pat vissmagākos baļķus, saudzējot jūsu muguru un rokas. Tāpat ir pieejams arī baļķu turētājs, kas atvieglo darbu vēl vairāk.

Pateicoties dalītajai skaldīšanas funkcijai (vienīgā tirgū), jūs varat ātri un vienkārši ar divām rokām atdalīt liela izmēra baļķus un sadalīt tos mazākos gabalos. Hidrauliskais padeves rullis ļauj viegli ievadīt skaldītājā pat smagus baļķus (attēlā apakšā).