Par mums

Somijas valdības līdzfinansētā eksporta projekta ietvaros SIA Baltic Sales Agency darbojas kā Somijas uzņēmumu eksporta vadītājs Latvijā un tās uzdevums ir veicināt šajā mājas lapā norādīto ražotāju atpazīstamību Latvijā.

Šajā mājas lapā pārstāvēti Somijas ražošanas uzņēmumi no ceļu uzturēšanas, lauksaimniecības, mežsaimniecības un būvniecības nozarēm.

Šie Somijas ražošanas uzņēmumi – Mavitek Tiekoneet Oy, Logman Oy, Kone Ketonen Oy, Agromaster Oy, Ariterm Oy, Farmtools, Oy Finn-Elox Oy un FinnDoor Oy piedāvā jaunus un ekonomiski izdevīgus risinājumus Latvijas uzņēmumiem iepriekšminētajās nozarēs.

Īsumā par katru Somijas ražošanas uzņēmumu:

Mavitek Tiekoneet Oy ražo speciālu traktoram pievienojamu greidera sistēmu, kas nodrošina ekonomiski izdevīgāku grants ceļu uzturēšanu visa gada garumā. Šāds risinājums ir inovatīvs un Latvijā šobrīd netiek lietots. Mavitek Tiekoneet Oy ražotās iekārtas pārbaudītas dabā bargajos ziemeļu klimata apstākļos Somijā un citās Ziemeļvalstīs.

Logman Oy ražo meža izstrādes tehniku - harvesterus un forvarderus, kas pārbaudīti Skandināvijas un Igaunijas mežizstrādes projektos. Šai tehnikai ir būtiskas tehniskas priekšrocības un konkurētspējīgas cenas.

Kone Ketonen Oy ražo meža izstrādes tehniku - plaša diapazona harvesteru galvas. Kone Ketonen Oy ir pazīstams Somijas ražotājs, kas eksportē savu produkciju uz 15 valstīm.

Agromaster Oy ražo malkas sagatavošanas iekārtas ar vislielāko ražību un pievilcīgu cenu.

Ariterm Oy ražo efektīvus katlus sākot no 40kW, kā arī piedāvā siltumapgādes risinājumus ar jaudu līdz 8 MW.

Farmtools OY ražo stacionāras un pārvietojamas degvielas tvertnes līdz 10 000 litriem.

Fin Door Oy ražo salokāmos vārtus rūpnieciskiem objektiem, garāžām, angāriem, noliktavām.

Finn Elox Oy ražo speciālu un efektīvu mazgāšanai un tīrīšanai paredzētu ķīmiju, aerosolus un piederumus transporta, mežizstrādes, lauksaimniecības un celtniecības nozarēm.

Šajā Somijas valdības līdzfinansētā eksporta projektam veltītajā mājas lapā Jūs atradīsiet plašu tekstuālu, foto un video informāciju par iepriekšminētajiem Somijas uzņēmumiem, kas dos Jums iespēju izvērtēt šo Somijas tehnoloģisko iekārtu ražotāju priekšrocības un izvēlēties Jums piemērotāko tehniku un risinājumus.

Cerot uz abpusēji veiksmīgu sadarbību!

Jānis Sīklis Ar cieņu, Jānis Sīklis
Valdes priekšsēdētājs
SIA Baltic Sales Agency
j.siklis@balticsalesagency.com
Telefons: 29207407

AgromasterLogmanKone-KetonenHESEALA TALKKARIFarmtoolsFinn-EloxFin Door